| Andrei299292 a întrebat:

Am si eu o întrebare. I am intrat unei profe pe contul de Facebook, iar aceasta si a dat seama. I am schimbat numele si am dat line uri la diferite persoane. Aceasta i-a spus unui coleg ca se v a duce la poliție sa afle seria sau sa găsească telefonul intr-un fel. Cum pot face ca aceasta sa nu si dea seama ca am fost eu? M am deconectat oricum de pe contul ei.

3 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Tu chiar crezi ca Politia Romana va face asta? In genere, Nu cred că oriunde am fi, politia se va ocupa cu asa ceva. Nu ai facut nimic rau.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind ilegal, poate sa depuna plangere la politie!
Nu mai spun ca poate sa-ti scada nota la purtare si sa te ia in colimator toti profesorii, pentru gestul facut.

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca i-ai aflat parola? Asa de „inteligent" esti?