| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cineva mi-a intrat în contul de Facebook și mi-a schimbat parola apoi s-a deconectat si nu a salvat nici o parola, eu mai pot intra in contul meu sau imi trebuie acea parolă?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Poți să îți resetezi parola folosind metodele de resetare, respectiv număr sau mail.
Atât timp cât le știi, n ar trebui sa fie o problema asta.

| Alinuța00 a răspuns (pentru Hyperion7):

Si gen acum daca intru pe Facebook îmi cere să ma loghez?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alinuța00):

In teorie, da

| Alinuța00 a răspuns (pentru Hyperion7):

Adică în teorie? Se poate si să nu?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alinuța00):

Pai încearcă și vezi ce se întâmplă..nu am pățit așa ceva niciodată, dar poți vedea dacă ție-ti merge sa te loghezi gen

| Alinuța00 a răspuns (pentru Hyperion7):

Merge e okhappy

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiu ca primesti un email de confirmare imediat dupa ce schimbi parola, si te intreaba daca tu ai facut aceasta schimbare, iar daca nu, sa raportezi imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce supărat pe viață mai ești