| LoCkEd96 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Folosesc Google Chrome de 2-3 ani. Observ ca de azi nu mi se mai salveaza parolele unde ma conctez (cont google, facebook, etc) De ce de fiecare data trebuie sa ma loghez? E biafta optiunea salveaza parolele

1 răspuns:
| PrunaPătrată a răspuns:

Incearca sa folosesti alt browser si vezi daca iti merge, daca se salveaza, atunci e o problema de la Chrome, mie personal imi ramane conectat si folosesc tot Chrome, incearca sa umbli si la setarile legate de salvarea parolelor/pastrarea contului conectat.