| MonsterPassion a întrebat:

Am o problema cu setarile de la Google Chrome : de fiecare data cand deschid googleul(dupa ce deschid calculatorul) setarile nu mi se salveaza si trebuie sa le fac din nou. Stie cineva de ce?

1 răspuns:
| PitR a răspuns:

Virus?
Un add-on instalat si de fapt nu vezi Chrome-ul ci ceva care simuleaza crome-ul?
Sau prin setari intelegi ultimele pagini vizualizate? Daca da, inseamna ca ai setata curatarea automata (Clear history) dar asta se intampla la fiecare inchidere de browser nu la inchidere de calculator.
Sau setarile sunt tinute pe userul de gmail si dai sign-out inainte de inchidere. Iar pana nu revii in cont nu le vezi.