| gabitza9497 a întrebat:

Buna, TPU.
Am si eu o nelamurire. Aparatul meu foto este SONY DSC-HX300 si nu stiu daca merge sa pun un adaptor patina. Vreau sa cumpar o lampa pentru mai multa lumina la poze/filmari. Intrebarea mea este : Merge sa pun adaptor patina la acest aparat foto?
Dau funda :*

4 răspunsuri:
| francut a răspuns:

M-am uitat la model. Nu, nu poti atasa nimic. De altfel, nici nu este un aparat pentru interior. De ce iti cumperi aparat pentru peisaje/calatorii cand tu vrei sa faci fotografii de interior si de noapte? Da, cele de la nunti se incadreaza in categoria "noapte".

| gabitza9497 explică (pentru francut):

Pai la momentul acela imi trebuia un aparat doar pentru calatori si peisaje, nu de interior. Acum am nevoie de el la un botez si nuh ce sa fac. Si nici macar acest adaptor nu merge https://ishoot.ro/......-tata.html

| francut a răspuns (pentru gabitza9497):

Si unde il infiletezi? Gauresti aparatul?

| gabitza9497 explică (pentru francut):

Nu in spate are o gaurica(este ca un sirub si merge sa il infiletez) si acolo ma gândeam