| Popintinio a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un aparat foto si sincer nu stiu ce sa aleg dintre Nikon coolpix L320 si Sony dsc-h200 deoarece am vazut multe pareri bune si multe pareri proaste despre amandoua si nomal acum o sa ziceti ia-ti Nikon ce mai intrebi doar e top. vreau o parere despre cineva care stie si a pus mana pe unul dintre aceste aparate' a facut poze si filmari cu si fara zoom. dau funda

3 răspunsuri:
| Alecsandru17 a răspuns:

Recomand Nikon, eu am Nikon P520 şi se comportă super, Sony am auzit că nu sunt chiar aşa bune.

| Criina a răspuns:

Deci sa nu faci prostia sa iti cumperi Sony dsc-h200! are o prietena, prima data functiona bine, n-ai ce zice,, dar dupa vreo o luna, 2 s-a stricat, pur si simplu, iar ue am Nikon coolpixL320 si merge fooooarte bine, face poze excelente, filmeaza bine, deci sper sa optezi pentru Nikon coolpix L320! Funda? :3

| Popintinio explică (pentru Criina):

Am luat Sony si merge super bine + ca am garantie internationala + am mai avut Sony si a rezistat 10 ani dupa care l-a scapat sora mea de vreo 5 ori pe jos si saracul s-a dus