| Andrei551998 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o problema, mi-am schimbat procesorul astazi si dintr-un oarecare motiv nu functioneaza internetul.
La diagnostic network imi spune asa: "Windows did not detected a properly installed network adapter. If you have a network adapter, you will need to re install the driver.

3 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Poate trebuie reinstalate driverele pentru placa de retea. Poate e dezactivata din bios si trebuie reactivata.

| DeeJayNo1 a răspuns:

Reinstaleaza-ti driverele

| Andrei551998 explică:

Aparent imi da foarte multe blue screen-uri si nu ma lasa sa fac update-urile la windows, cu procesorul vechi totul merge ok, incerc sa fac update cu procesorul vechi si dupa il bag pe cel nou, in caz contrar si nu va merge iar cu cel nou o sa reinstalez windows-ul cu procesorul nou pus.