| Arci_2602 a întrebat:

Salut, deci...

Nu imi merge internetul pe un laptop, si imi zice ca sunt probleme cu trubleshoot, si imi zice urmatoare chestie,, Windows did not a properly network adapter. If you have a network adapter, you will need re-install driver"

Deci eu ce trebuie sa fac.imi trebuie un driver? De unde il iau, am un laptop toshiba si windows 7 daca trebuie la ceva

FUNDA VOT SI CE MAI VRETI happy.

1 răspuns:
| pufulete17 a răspuns:

Salut! lasa un pm cu id tau si te ajut prin team sau mess! e mai usor sa iti explic decat aici! bafta