| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am un calculator si am pierdut cd-urile cu drivere, puteti sa imi spuneti un program cu care as putea sa le descarc automat de pe internet si sa fie si compatibile.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| iMophis a răspuns:

Buna!
Iti recomand programul Driver Booster 3 care iti cauta si instaleaza automat toate driverele de care ai nevoie.
Sper ca te-am ajutat.Mult succes!

3 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Trebuie sa le descarci pe fiecare in parte

| danmunteanu84 a răspuns:

Ai putea descarca programul Speccy (asa se scrie). Cand il deschizi, iti arata specificatiile hardware complete la calculatorul tau. Daca tb sa instalezi de ex. driver pentru sunet, mergi pe site-ul producatorului si descarci de acolo. La fel pentru placa video.
Programele gen driver booster s-ar putea sa iti arate reclame si sa te limiteze daca nu cumperi versiunea full. spor.

| K0sti a răspuns:

Site-ul producatorului gogule, nu-ti trebuie porcarii de programe!