| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Stie cineva un program de gasit drivere dar nu am internet pe laptopul acela si nu am alt calculator in apropirere

Răspuns Câştigător
| Madutzza98 a răspuns:

Driver easy

2 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Driver Genius

| relian a răspuns:

Program de gasit drivere cum? daca nu ai net ce sa faci cu programu de care spui? Du-te la un alt calculator cauta driverele, punele pe un USB le transferi apoi pe laptop si aia e tot. Daca nu ai internet atunci nu ai nici drivere, nici prin apropiere nici altundeva, decat daca ai ceva sc-uri cu drivere, dar de aveai nu mai intrebai.