| KiSS_4146 a întrebat:

Hey. de unde as putea sa ma uit la TV pe calculator
sa descarc este vreun program?
multumesc

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cauta pe google tv live sau tv online

| cami_5314 a răspuns:

Iti trebuie tv tuner, un dispozitiv ca asta http://www.etotalpc.ro/index.php?target=products&product_id=21487 pui cablul de la tv direct la el si vezi programele pe calculator. Cand il cumperi primesti si telecomanda si un cd cu programele, in felul asta poti seta calculatorul sa inregistrezi emisiunea ta favorita cand nu esti tu acasa. Tv tunerul tb sa fie compatibil cu pc tau asa ca tb sa te interesezi inainte, sa nu cumperi degeaba.
Ori poti urmari emisiuni online, dar calitatea imaginii lasa de cele mai multe ori de dorit.

| Avril:x a răspuns:

Heyhappy
Eu am bagat ceva in pc o placa micabig grin
Trebuie cumparata si primesti si telecomandahappy
Este intre 50-100 leihappy
Intereseazate la magazine de calculatoare sigur o sa gasestitongue

XoXo

| hehro a răspuns:

ai o lista de site-uri cu tv online mai jos
http://heh.ro/? ARh

| ianacristian a răspuns:

Din internet explorer cauti www.programe-tv-online.com,descarci soapcastul iti alegi programul.vizionare placuta.