| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,am un router,dacă îi fac configurațiile pe pc-ul meu datele rămân în router,pot să îl conectez la alt pc cu aceleași date direct? Răspuns urgent, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Niku19 a răspuns:

Datele de configurare raman salvate in router asa ca poti sa conectezi cu ce PC vrei. Daca consideri ca te-am ajutat da-mi funda.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Doar la tine in casa! Sper ca nu vrei sa pleci cu el in alta parte! Asta e si functia routerului, sa dea net la mai multe calculatoare, sau nu ai aflat?

| Cretu_Daniel_1993_e6md a răspuns:

Eu ziceam să "conectez" adică să îl mut cu tot cu cabluri pe un alt pc și o altă rețea.