| romario97 a întrebat:

Spuneti-mi cum sa conectez nokia n70 la pc, am cablu de date dar nu stiu cum, trebuie vreau driver sau altceva? raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| teoooGT a răspuns:

Iti trebuie Nokia suite.

uite aici cel mai bun Nokia Pc suite!
http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Nokia/Nokia-PC-Suite.shtml

| romario97 explică (pentru teoooGT):

Si sunem te rog cum se foloseste!
si aca merge ai fund asigurata

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Ia de aici Ovi PCSuite http://www.nokia.ro/......-download. Il instalezi (are lb. romana) urmand intructiunile (next-next), il lansezi si conectezi telefonul la PC prin cablu. La faza asta s-ar putea sa iti ceara sa instalezi in telefon PCSuite (urmezi pasii, e simplu). Acum ar trebui sa te fi conectat, daca instalarea s-a facut cu succes(uri). Bafta!
L.E. : Daca nu te descurci te ajut cu placere.

| romario97 explică (pentru viktorxxx):

Imi pare rau ai raspuns prea tarziu si mersi pentru raspuns, poate altadata

| Ella3133 a răspuns:

Iti trebuie un program, daca nu ai cd de la telefon il poti trage de la ovi storewinking