| marsupilami a întrebat:

Am un telefon Samsung A3 2016 si de ieri imi apare in bara ne notificări un telefon cu 3 semicercuri lângă. Ce inseamna si cum fac sa nu mai apara? Multumeschappy

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Probabil e pictograma care-ti indica posibilitatea sa folosesti functia wifi call!

| marsupilami explică (pentru adytzoi):

Așa am crezut si eu, dar din funcțiile din bara nu am "bifat" doar sunetul si rotirea ecranului.

| marsupilami explică:

Mentionez ca aseară a aparut prima data, a aparut cateva minute si a dispărut. Din nou după 3 minute a aparut iar si acum este tot in bara...