| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Am un telefon sony ericson.in aceasta dimineata cand m-am uitat pe ecran am vazut in partea dreapta sus langa liniutele de semnal un patrat mic alb iar in interior 3 semicercuri albastre unul mai mare altul mai mic iar altul si mai mic.am mai observat ca apare si dispare. ce poate fi? cum sa fac sa nu mai apara? funda la cine ma ajuta.

8 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Nu iti face griji ceva de la retea sigur si eu am avut Sony Ericsson si mie imi aparea acea semn dar era ceva de la retea 2g ul poatewinking

| Brittanie a răspuns:

Buna.Sincera sa fiu, nu am un raspuns potrivit doar acesta: poti suna la Servicii Clienti sau sa mergi sa ti-l repari (in caz ca e ceva neregula cu el). Bafta! In caz de ceva, trimite-mi un mesaj happy

Răspuns utilizator avertizat
| Brittanie a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Buna din nou.Nu fi speriata, totul va fi bine.

| cherrybomb a răspuns:

Sony ericson cat?
ca sa ne putem da seama si noi

Răspuns utilizator avertizat
| cherrybomb a răspuns:

Buna. se pare ca ai prea multe mesaje salvate in telefom, sterge toate msj si vezi daca iti dispare

Răspuns utilizator avertizat