| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor, urgent.
Ieri am conectat telefonul la PC pentru a stoca cateva melodii[Tin sa mentionez ca am card de 2 GB] si nu stiu cum s`a intamplat de a aparut in folderele cardului un folder ca un fel de shortcut de la folderul cu imagini si melodii.Si am sters unul dintre foldere pentru ca nu am nevoie de doua.
Apoi celalalt s`a blocat de tot si nu mergea sters sub nicio forma.Am creat alt folder in care mi-am pus melodiile si imaginile dar folderul ala tot nu s`a sters si din cauza lui nu`mi mai merge Music Playerul pe telefon si mi se inchide sau se blocheaza de fiecare data cand incerc sa acesez Galeria.
Ce sa fac sa sterg folderul ala de pe card?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Formateaza cardul cu ajutorul PC-ului sau chiar din telefon daca reusesti.

1 răspuns:
| TeoDoraAa a răspuns:

Pai incearca sa-ti faci ordine in telefon conectat la calculator. Pe comp. ai mai multe date despre fiecare folder in parte. Daca chiar nu reusesti, copiaza toate fisierele pe care le ai in telefon pe calculator, sterge tot din telefon si transfera-le din nou.