| adrybubuok a întrebat:

Buna sper sa ma ajutati am dat sa caut o melodie intr-un folder arenuse ma deschidea si imi ziea cea, cum ar fi sa restabilesc folderul si imi ziceasa bifez acolo si la o intrebare a zis sa sterg toate folderele, si nu am fost atenta si am zis ok si mi s-au sters toate folderele crying le mai pot gasi in calculator? va ro ajutati-ma u unraspuns

1 răspuns:
| alexandru11 a răspuns:

Le poti gasi, dar nu cred ca pe toate.
Sunt programe free pe internet, gen Undelete 360, gasesti si tutoriale pe YT.