| LaElly11 a întrebat:

Nu mai am spatiu pe telefon (Iphone 6s) si din cauza asta mi-am transferat prin cablul de date toate folderele din DCIM pe un folder din laptop. Problema este ca dupa aceea am vrut sa sterg aceste foldere de pe fisierul Iphone-ului ca sa am spatiu, insa imi apare mesajul: "122APPLE nu a putut fi sters. Dispozitivul a incetat sa mai raspunda sau a fost deconectat". Dispozitivul este conectat de fiecare data cand incerc si de fiecare data apare mesajul. Ce e de facut?

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Stergi din telefon pozele sau melodiile, dar mai poti dezinstala si reinstala aplicatia care te lasa sa trimiti melodii pe iphone, incearca si sa conectezi cablul de date mai bine data viitoare.