| questions29 a întrebat:

As dori sa-mi iau un Instax Mini 9 dar problema este ca el doar scoate filme.Adica oricand as vrea sa fac o poza, scoate filme fara sa vreau.In schimb camerele normale nu scot filme.As vrea sa-mi recomandati o camera draguta si colorata cu care as putea sa fac poze mereu si sa scot fotografii cand doresc, nu mereu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti iei o camera normala, bridge, dslr sau chiar si telefon, si o imprimanta de la polaroid portabila. Si scoti doar ce poze vrei tu.