| Heureuse a întrebat:

As putea printa fisiere de pe o tableta\ smartphone? Mentionez ca imprimanta nu are Wi-Fi.

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Chestia aia cu print merge doar daca imprimanta se poate conecta in retea wifi/fir. Mai este solutia pe usb vezi aici http://www.trishtech.com/2014/09/print-from-android-using-usb-otg-cable/

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Le salvezi pe pc si dupa le poti printa. Eu asa am facut saptamana trecuta.

| Heureuse explică (pentru Zaygon):

Mulțumesc, dar această variantă îmi este cunoscută deja. Mă interesa cum se poate printa din telefon, deoarece acestea au funcția print și mă gândeam că nu e degeaba acolo. happy