| SexyBlue a întrebat:

Hm. Ce sa-mi cumpar, tableta sau smartphone? Mentionez ca nu am smartphone momentan. Stiu ca tableta e mai mult pentru jocuri, dar multi imi zic sa-mi iau telefon. Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia o tableta cu sim si ai rezolvat problema. Un Asus Fonepad, de exemplu.

| 2Low a răspuns:

Un smartphone.

| DEOVERPASS a răspuns:

Eu sincer am si tableta si smartphone dar nu prea folosesc smartphone-ul mai mult folosesc tableta depinde si de ce vrei tu sa te joci jocuri sau chat ma rog, alege ce vrei tu ^_^doar tu alegi ce vrei si ce iti place recomand smartphone.

| Florin_Leca_1973 a răspuns:

Un Smartphone