| Xenoverse a întrebat:

as vrea sa fac un dvd cu windows 7 si vreau sa stiu la ce viteza as putea face dvd-ul? Ca sa mearga bine instalarea, dau funda.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Recomand viteza de 8x (si chiar mai mica; 4x).
Instalarea cu succes nu depinde numai de viteza de inscriptionare, ci si de calitatea discului, sa nu aiba urme pe zona unde se inregistreaza informatia, iar continutul softului sa nu fie cu fisiere corupte sau virusate.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu ceea mai mica viteza pe care-l admite programul, astfel se va imprima cel mai bine, chiar daca dureaza mai mult scrierea. Nu uita sa dai si verificare dupa scriere!

| mudokins78 a răspuns:

Dvd-ul se zgarie!
Descarca Rufus+Windows
Pui windows pe stick si gata. (Windows-ul are licenta preinstalata)
Pe ce site gasesti?-X1337
Succes.