| RapperulLucy a întrebat:

vreau sa-mi reinstalez windows-ul si as vrea sa va intreb dupa ce introduc USB, ce trebuie sa apas / sa fac pentru a intra in setup-ul pentru instalarea lui (windows 7)?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

In primul rand stick-ul trebuie sa fie boot-abil. cauta pe google cum sa faci asta...

| RapperulLucy explică (pentru matrix100):

PC-ul meu nu merge, imi da o eroare cand se deschide, cum il pot face sa fie boodail?

| matrix100 a răspuns (pentru RapperulLucy):

Deci stick-ul cu windows-ul pe el trebuie sa fie bootabil, spune-ne ce eroare iti da, altfel nu putem sa te ajutam