| Adeee64644235223134 a întrebat:

Aș vrea să știu cât de bun este smartphone-ul : Bluboo Maya.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu trebuie să te aștepți la performanțe din partea acestui telefon.
Camera foto si video poate fi slabă, întunecoase, fără stabilizare optică; poate să se încingă mai mult decât alte aparate fie când este la încărcat, fie când este utilizat.
Nu am un astfel de aparat ca să iti pot da detalii.
Dar daca îl iei de la Emag, poti sa îl dai înapoi dacă nu iti place si sa iti iei altul.

3 răspunsuri:
| Alex1259 a răspuns:

E un nume " fantoma" firma nu prea cunoscuta. Mai pe tirect nu va rezistent mult happy

| Adeee64644235223134 explică (pentru Alex1259):

Da, dar m.a mirat faptul că el costa aproximativ 800 de ron

| Alex1259 a răspuns (pentru Adeee64644235223134):

Cu 800 lei gasesti s 6 edge plus la mâna a doua