| Dănutz_Daniel_1995 a întrebat:

Astazi mi-am luat un mouse nou. Daca misc mouse-ul incet cursor-ul nu preia comanda si nu se misca. Ce ar trebui sa fac? De exemplu : vreau sa dau sonorul mai incet si acolo trebuie sa misc mouse-ul incet ca sa vad ce sonor se potriveste aplicatie / lucrului respectiv, nu pot, deoarece nu mi se misca si cursor-ul dar mouse-ul il misc. :/

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-ai luat un mouse ieftin si nu de firma. Arunca-l daca nu-l poti schimba!