| Alexika a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul si anume:
Pc-ul merge bine, in joc merge bine dar cand misc din mouse se blocheaza si merge in lag, dupa care daca nu mai misc deloc din mouse merge normal. Aceasta treaba mi se intampla la orice joc, merge normal dar daca misc un pic de mouse se misca in lag in timpul cat am misc din mouse, dupa ce ma opresc merge normal. Ce ar trebui sa fac ca nu ma pot descurca asa.

P.S. Eu nu apas pe nici un clik de la mouse, doar trebuie sa misc cursorul si se blocheaza.

2 răspunsuri:
| Mariandarius a răspuns:

Ai dat click-uri brusc? Poate trebuie sa schimbi mouse-ul sau sa iti instalezi windows-ul. Funda?

| Alexika explică (pentru Mariandarius):

Nu am dat nici un click si nu este de la mouse, am luat un mouse de la un prieten si la fel se intampla, stiti daca pot face ceva in afara de a imi reinstala windows-ul?