| edward145 a întrebat:

Cat credeti ca ar merita un iphone 4s decodat cu gevey, cu o crepatura de 4cm pe fata? Tin sa mentionez ca telefonul functioneaza ca si unul nou

Răspuns Câştigător
| aclean a răspuns:

700-800 de lei. Poate chiar 900.

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Vreo 600 de lei. In primul rand este second hand (nu poti cere pretul ca si unul nou), in al doilea rand e ecranul crapat (trebuie schimbat, ar fi in jur de 200-300 de lei sau mai mult).

| DeyCj a răspuns:

Nu.eu în locul tău aș lua un telefon mai simplu, că scopul telefonului e să vorbești la el nu să îl pui să facă vorba ai și cratofi pai.Succes

| OGO a răspuns:

Fratilor....reveniti-va.Eu am dat pe un iPhone 4s, 300 de euro nou in tipla si voi va ganditi la acest telefon sa-l luati la 900 de lei in starea care se afla?

| edward145 explică:

E doar geamul crapat, e putin deranjant dar merge laughing