| oanna14 a întrebat:

Are careva iphone decodat cu gevey? Cum se comporta si care este diferenta dintre gevey si un neverlocked? Merita sa iau? Dau funda, urgent!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se comporta la fel. Diferenta e ca la cel gevey nu poti sa faci update la soft de la ios x la ios x+1 sa zicem. Gen de la ios 6 la ios 7, deoarece o sa fie anulat si o sa fii nevoit sa cumperi alt gevet compatibil pentru noua versiune de ios. Si cum la iphone update-urile sunt destul de importante...

| LuisaRaluca12 a răspuns:

Nu e nici-o diferenta si eu tot Iph gevey am si e foarte bun (: