| vladncrisa a întrebat:

Am un Iphone 4s si nu ma mai pot conecta la iTunes... imi da urmatoarea eroare: iTunes nu s-a putut conecta la acest iPhone. A survenit o eroare necunoscuta (0xE8000012).
Va rog frumos cei care le aveti cu iPhon-ele ajutati-ma. Mentionez ca am IOS 5.1.1, am Jailbreak si telefonul este decodat cu Gevey Sim

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Du-te cu el la un gsm, si cere niste informatii, sigur aceia sunt mult mai competenti si te pot ajuta.Succes!

| GSM360 a răspuns:

Gasesti aici:
http://gsm360.ro/products/GEVEY-SIM-iPhone-4S-iOS-6.html
Gevey-ul costa 85 lei plus livrare asta in conditiile in care nu te afli prin Bucuresti.
Gevey SIM-ul decodeaza iPhone 4S cu orice versiune de iOS chiar si 6.1 si pentru orice Operator GSM.
Functioneaza pe GSM CDMA etc.
Spor la treaba!