| LDCCristi a întrebat:

Cat de bine merge Windows 7 ultimate pe
2 gb ram
procesor Intel dual core 2.67 ghz
placa video dedicata 128 mb nVIDIA geforce fx 5200
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Winstons a răspuns:

Teoretic foarte bine! Deoarece 2 Gb de Ram ofera lejeritate in viteza!(Nu mare, sar ofera) Plus ca ai si procesorul destul de bun! Si daca ai facut unitatea din piese.Ti-as indica mai multi rami si placa video mare! Bafta!

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La fel ca un Trabant la deal.

| RaduTN a răspuns:

Merge bine.

| TekkEN a răspuns:

Merge. Daca poti pune inca 2gb ram, atunci iti merge si windows 7 ultimate pe 64 bits.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Merge mai la fix dar sa fie pe 32 de biti.

| Bocancioi a răspuns:

Ba tu esti tigan? Nici asta nu sti cat de bun e windows 7. Cacamias in tine. Funda?

| shannygelu a răspuns:

Clipurile pe youtube o sa ti mearga pe rezolutie mica in rest bine