| kMirke a întrebat:

Imi merge GTA IV pe urmatoarele componente? Si la ce nivel mi-ar merge? :-s

- Procesor Intel Core i3, 3.3 GHz
- Placa Video nVidia GeForce GT 630 2 GB DDR3, dedicata
- HDD : 500 GB, 7200 Rot/Min
- 6 GB Ram, DDR3, 1333 MHz
- Sistem de operare : Windows 7 Ultimate.

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Iti merge la Low-Medium poate chiar High

| kMirke explică (pentru GigiMenta):

Low - Mediu, poate chiar High, daua in colo de treaba laughing. Mai astept raspunsuri

| GigiMenta a răspuns (pentru kMirke):

Da ma ce razi =]] crezi ca glumesc?

| kMirke explică (pentru GigiMenta):

Pai low - mediu, poate chiar High. Doua raspunsuri : Low - Mediu, Mediu - High, merge. Dar nu 3, nici nu stiu pe care sa aleg laughing

| GigiMenta a răspuns (pentru kMirke):

Poti sa le combini happy pe unele le pui la medium sa zicem pe altele la high shadows sau althe chestii care consuma mult pui la low..etc happy

5 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

De fapt mie imi merge cu un PC mai prost, cu 1 GB pe.placa video, asa ca SIGUR iti merge.