| Lovemydoggy a întrebat:

TPU! :*
Ce ati alege dintre s6edge si s7edge? doresc sa imi cumpar un nou telefon si nu pot sa ma hotarasc...

Răspuns Câştigător
| EkToR a răspuns:

Ei bine multi oameni spun ca aceste doua telefoane sunt la fel ei bine nu sunt poate seamana ele dar e normal eu iti zic asa gandeste-te daca vr neaparat un s7 daca nu iti permiti foarte multe nu prea, daca vr sa mai ramai si cu niste banii eu zic s6 normal s7 este mai bun dar nici s6 nu este foarte sab e un telefon relativ bun.
Daca ai bani si vrei sa faci un up du-te pe s7.
Daca vrei sa mai ai banii pe care ii investesi in huse/foli du-te pe s6 oricum laambele trebuie sa le pui husa/folie iti recomand folie de sticla si husa uag.
Mare atentie la folia de sticla eu am patit-o am comandat si era zgariata si nu am putut sa o trimit inapoi ca nu am avut dovada ca era zgariata de prima data, de obicei cand cumperi o folie sa fie de la un magazin unde o pun ei ca asa pe net iti poti lua teapa de ex folie sticla pentru s6/7 gold auriul dupa folie este foarte nasol si nu imia deloc auriul telefonului.

3 răspunsuri:
| MihaiGN a răspuns:

Dacă stai sa te gândești Care e mai bun S6 sau s7 deci S7 ia e mult mai bun

| darrio2007 a răspuns:

S7 pentru ca este ultimul aparut.

| Lovemydoggy explică (pentru EkToR):

Multumesc!