| xXandraXx18290 a întrebat:

Ce laptop-uri imi sugerati pana in 1500 lei care sa mearga bine si rapid si de preferat si bateria sa tina mult. Si sa aiba si camera (nu stiu daca toate laptop-urile au camera, deoarece nu am mai avut pana acum laptop).
Multumesc anticipat! Si sa imi dati si link-uri daca puteti.

2 răspunsuri:
| Credor a răspuns:

Http://www.cel.ro/......-dvd_rw-l/ uita-te la asta e buna sa stii merg bine si jocurile, nu de mult si-a cumparat un prieten, il recomand!

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acest Dell http://bit.ly/236qHDE Am cumpart unul si sunt foarte multumit de el.