| xNoName95 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon Nokia c3 din cate am auzit costa 460lei.Ce credeti sa imi iau telefonul asta? sau altu? dati-mi cateva modele bune de telefoane pana in 460lei gen c3 sau altul eu stiu. Sa aiba camera 3....megapixel,sa mearga card, bateria sa tina si ea macar 3-4zile,bluetooth ETCC dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pe liber iti recomand Nokia 2730-c1. Dar eu cred ca mai bine iti faci abonament pe (Vodafone) si il iei cu 30 de lei!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nokia C3 nu are camera de 3, ci de 2MP.
In rest, e ok. La fel si Nokia Asha 201, il am eu si bateria tine bine, il incarc cam 1 data pe saptamana, are camera de 2, dar face poze bune. Il recomand

| bombonica22 a răspuns:

Buna!
Vreau sa iti zic ca si eu am avut Nokia c3 pe bej si a fost un esec total eu cand l-am luat acum 1 an am dat pe el 560 lei la liber si regret. L-am avut la reparat pentru ca am facut o poza si s-a sters toata memoria din el si tot asa ..bateria tine in jur de 2 zile iar daca stai numai pe el 1 zi. Eu acum am Samsung Galaxy S3 si sunt foarte multumita este scump dar isi merita toti bani. Decat sa iti iei unu ieftin mai bine mai strange si ia-ti unu care sa te tina 3-4 ani chiar mai multwinking
Si vreau sa iti spun ca C3 face niste poze .....praf si are 2.0 megapixeli.
Acum faci ce vrei.
Poti incerca si BlackBerry curve si ala e bun il are fratimiu big grin
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Este super buna Nokia C3.Am eu acest telefon.Are memoria buna, bateria dureaza in jur de 4-5 zile, are bluetooth si are tot ce ai nevoie[cel putin asa consider eu], de asemenea pretul este unul accesibil!