| Valentina46432 a întrebat:

Ce telefoane imi sugerati?
Trebuie sa aiba camera pe fata, si sa fie bune.
Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Pai depinde pentru ce il vrei in special,iphon-uri sunt de fite,si nu sunt foarte bune dupa parerea mea. Samsung-urile daca nu sunt lansate de curand, se blocheaza si nu poti baga, jocuri, sau aplicati. Asadar, pentru poze si in general un telefon bun dar scump este Htc one pentru fata iti recomand Htc one mini mai finut. Iar daca vrei in special pentru jocuri iti recomand Soni Xperia C3. Succes!:*

| Niros19 a răspuns:

Nu sunt specialist, dar eu am un Samsung Galaxy S2 cam de un un an-doi si inca imi merge foarte bine.Imi functioneaza aplicatiile,
filmele, youtube-ul, orice vreau si in plus e foarte rezistent(imi cade destul de des, iar display-ul nu mi s-a spart niciodata) Nu ai mentionat cat de performant ai vrea sa fie.Eu ti-l recomand