| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.ce parere aveti de magazinul/siteul IStyle? Sunt de incredere? ..chiar sunt un fel de reprezentata Apple in Romania? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

IStyle este reprezentantul legal in Europa de est si in sudul Europei al producatorului Apple. Firmele din statele unite nu desfasoara activitati financiare directe. Au firme care sa ii reprezinte. Desi au birouri, nu incaseaza direct, decat prin intermediari. In concluzie iStyle=Apple.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat