| RyGoLeTa a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Vodafone Smart 2? Si ce origine are{China, Finlanda}?

2 răspunsuri:
| MoiseIonutz a răspuns:

Vodafone smart 2 sau Alcatel v860 este un telefon franco-chinez sau asa ceva! oricum il ma si eu si sunt foarte multumit de el!

| MoiseIonutz a răspuns:

Am si eu telefonul si sunt multumit de el! Vodafone smart sau Alcatel v860 este un telefon franco-chinez sau asa ceva! E bun ca telefon si la ce pret are ti-l recomand cu toate increderea!