| Adrian_Tudor_1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Vodafone smart III?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este acceptabil şi la un preţ accesibil ( în jur de 490 lei/109 euro ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php

https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-3

Toate cele bune.

| Sandu_Tudor_1974 a răspuns (pentru bursuc001):

Am de curand acest telefon si am probleme cu el, se inchide singur iar pentru repornire trebuie scoasa bateria altfel nu porneste deloc, am fost in service cu el i-a fost reistalat sistemul de operare si dupa o saptamana de utilizare post service face la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru Sandu_Tudor_1974):

Bună seara!

Înseamnă că defectul este unul intern, NU era nici o problemă cu softul sad

Mergeţi IAR la Service şi vedeţi dacă se identifică o cauză internă.
În situaţia în care, după "reparaţie" va face aceleaşi "figuri", atunci mergeţi la magazinul de la care l-aţi achiziţionat şi SOLICITAŢI înlocuirea acestuia cu unul NOU ( sau, dacă doriţi şi ei acceptă, cumpăraţi un ALT model de telefon + daţi o eventuală diferenţă de preţ )!

Toate cele bune.