| lolly1130 a întrebat:

Cum pot sa imi bag bluetooth pe calculator si cum pot sa il folosesc ca sa imi trimit muzica pe telefon, imi trebuie vreun cablu de date sau cum? plizz help me! cel mai folositor si cel mai explicit raspuns primeste fundita.

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Doar cu un adaptor bluetooth (25-35 ron) sau IrDA (infrarosu) conectat pe o mufa USB, asta in functie de ce accepta telefonul pe care il ai.Un adaptor de asta gasesti la un magazin de telefoane sau unul de componente PC.

| Intruder19 a răspuns:

Ca sa poti trimite melodii prin bluetooth de pe pc pe telefon ai nevoie de un receptor bluetooth pentru pc si acela vine cu un program cu care poti trimite melodii pe telefon.

| S3bytzu a răspuns:

Este un fel de memori stick ceva de genu, atunci cand il mai imi mufa USB
de la PC ti se instaleaza Aplicatia Bluetooth
FUNDA?