| KX9 a întrebat:

de ce nu imi m-ai merge sa instalez Adobe flash player pe mozila? ..mentionez ca am instalat de curand windows 7 pe 64 de biti si atunci nu mai merge sa instalez Adobe flash player, oare aceasta sa fie problema? daca da spuneti-mi cum sa o rezolv va rog! dau funda.

8 răspunsuri:
| Craftt a răspuns:

Cum adică nu merge? Ce îţi apare?

| supermamici a răspuns:

Google Chrome are preinstalat flash player-ul, poate mozilla il are si el... in orice caz instaleaza google chrome.

| FlorinDiablo a răspuns:

Vezi ca pentru mozzila iti trebuie un plug-in pentru flash player...

| pacifistul a răspuns:

Se poate cumva sa fi fost virusat acel Adobe flash playyer dupa siteul de pe care l-ai luat. incearca sa-l iei din nou dar de pe siteul producatorului deoarece e un loc mai recomandat si ferit de virusi, uite descarca-l de aicihttp://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html. sper ca te-am ajutat funda?

| Gas a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare: incerci sa instalezi flash playerul cu browserul pornit cumva?

| SnaKe342 a răspuns:

E simplu.Intri in my documents si daca acolo iti apare vreun folder cu numele descarcari ii schimbi numele in oricare altul! Funda?big grin

| KX9 explică (pentru Gas):

Nu.cu browserul inchis.

| KX9 explică (pentru Craftt):

Imi zice instalation failed.