| SaraYang18 a întrebat:

Exista in Romania puncte de colectare pentru telefoane stricate sau de care nu mai ai nevoie? Exista posoblitatea sa fii platit daca le duci inapoi? Sau e posibil doar prin optinule de "BuyBack" cand iti cumperi unul telefon nou?

2 răspunsuri:
| forlucky a răspuns:

In supermarket-uri poti gasi recipinte unde le poti arunca sau du-te la un service poate il cumpara pentru anumite piese.

| anonimg a răspuns:

Emag ofera voucher pe telefonul/tableta/laptop care inca mai functioneaza; de acest voucher+difeerenta iti poti cumpara produs nou de la ei.
http://www.emag.ro/info/buy-back