| asdaf a întrebat:

Am vazut ca la germanos(cosmote) exista programul buyback(adica dai telefoane vchi pentru cel nou)
acele telefoane trebuie sa functioneze?
trebuie sa dau si incarcator, cutie etc la ele?

2 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Nu trebuie neaparat si cutia trebuie doar ce ai primit la inceput adica : Incarcator si casti (optional) si da, trebuie sa functioneze. Dar pentru mai multe detalii du-te si intreaba de un reprezentant de la Germanos! Sper ca totusi te-am ajutat!

| Dobrica_Alexandra_1992 a răspuns:

Telefoanele trebuie sa functioneze.pt fiecare lucru care nu merge iti scad din suma acordata