| CartitaAeriana a întrebat:

Imi puteti recomanda o placa de baza pana in 6 mioane si ceva(ar fi bine daca ar suporta DDR4) si un procesor(i5 cred ca ar fi ok) care sa fie compatibile cu placa video nVIDIA gtx 750? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Dogx a răspuns:

Milioane*
Nu mioane!

| CartitaAeriana explică (pentru Dogx):

Merci ca m-ai corectat dar mie imi trebuia alt raspuns

| vidii a răspuns:

Dar de ce-ai vrea sa combini o placa video mediocra cu un procesor puternic?
Daca intentionezi sa achizitionezi un pc nou, raspunde la intrebarile de mai jos
Ce buget ai?
Pentru ce va fi folosit
Care este rezolutia maxima a monitorului (sau ai nevoie de monitor)