| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa sterg o intrebare pusa tot pe acest site mai de mult?

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Te duci la întrebările tale și cauți întrebarea pe care vrei sa o ștergi.Dai click acolo unde scrie ștergere si apoi trebuie să intri pe adresa ta de mail cu care ți-ai făcut contul ca să o ștergi.Iti apare un link si trebuie sa dai click pe el. Sper ca ai înțeles ce am vrut spun.

| Iuuuulianaaaaa a răspuns:

Te duci la profilul tău, dai la întrebări, cauți întrebarea și îți arată acolo.

| Necunoscutu92 a răspuns:

De duci la intrrebarile tale este un buton scrie stergere apesi pe el it va aparea ceva si te intreaba daca vrei sa stergi intrebarea apesi ok dupa vei primi prin mail un mesaji dela ecipa TPU it va zice daca vrei sa stergi itrebarea ca va fi stearsa definitiv de pe saitul TPU si dai da si gata ai sters prima ta intrebare