| anonim11xx a întrebat:

imi puteti spune si mie niste informatii despre snapchat, nu am si as vrea sa-mi fac dar vreau sa stiu cate ceva despre el ...gen ce pot face acolo? cum e cu logare? chestii de genul asta.Dau funda. Multam' anticipatwinking

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Snapchat este o aplicatie mobila prin care se pot trimite poze si inregistrari video atasate mesajelor.

Mai multe la http://www.wall-street.ro/tag/snapchat.html

Bafta. :)

| xDiana a răspuns:

Hey! Pai e destul de usor,cum intrii pe aplicatie apare camera foto,la care ai si varianta cu camera frontala,dai in jos si iti apare profilul unde,iti apare sa adaugi prieteni,sa verifici cine te-a adaugat si sa vezi prietenii,din camera dai la dreapta apare lista de prieteni, unde vezi mesajele/pozele/videourile care ti le-au trimis si unde poti sa le si raspunzi, odata ce folosesti camera si faci o poza, poti sa apesi pe poza si o sa apara o bara neagra in care poti scrie ceva si o pozitionezi mai sus sau mai jos pe poza, poti selecta timp de cate secunde sa iti vada prietenii aceasta poza..maxim 10 secunde, si poti sa le trimiti poza la mai multi in acelasi timp dar poti sa trimiti si poze la o singura persoana, poze ce le ai in albumul telefonului si fara sa aiba timp doar 10 secunde