| XxPaulicaxX a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cateva chestii, vreau sa fiu reprezentant la Avon, am inteles ca primesti cadouri la nu stiu cate produse livrate ma rog. As vrea niste informatii. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Murariu_Maria_1995 a răspuns:

Buna, daca vrei sa faci bani, nu alege Avon. Nu ramai cu nimic decat cu un brat de cataloage. Daca vrei ceva bun, si sa faci bani mai multi, alege Oriflame.
Aici ai procent fix 23, 30, sau 40% din cat vinzi. De exemplu daca faci comanda de 600 de lei la pret de catalog, platesti doar 360, si ramai cu 240 de lei profit. Nicaieri nu mai vezi astfel de reduceri. Citeste mai mult pe http://inscriereorif.ro si te poti inscrie tot pe acel site. E decizia ta!

| Denisabusoiu a răspuns:

Buna. Eu zic sa nu te bagi. e naspa rau, si eu am fost reprezentant si nu mi-a placut deloc, adica e multa bataie de cap in primul rand si potu avea si probleme, de ex poate gasesti pe o fata care te intarzie cu bani sau ba chiar nu ti mai da... mie una mi s-a intamplat. si nu iti ies multe cadouri doar daca depasesti de cateva milioane iti dasi tie un rimel sau un creion sau o insigna. Nimic mai mult., eu ti-am oferit parerea mea, acum tu faci cum crezi ca e bine. Te pup