| anonim11xx a întrebat:

imi puteti spune si mie niste informatii despre snapchat, nu am si as vrea sa-mi fac dar vreau sa stiu cate ceva despre el ...gen ce pot face acolo? cum e cu logare? chestii de genul asta.Dau funda. Multam' anticipatwinking

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Pai,ai nevoie de o adresa de e-mail si de un numar de telefon valabil. Poti trimite filmulete si fotografii contactelor tale care folosesc aceasta aplicatie. Acestea pot fi vizualizate maxim 10 secunde, fara ca acestia sa le poate salva, pot doar sa faca un screenshot, dar vei fi notificat cand cineva face captura la ce ai trimis. de asemenea poti vorbi, face videocall-uri cu prietenii tai sau purta conversatii scrise.