| Armina_Denisa_1996 a întrebat:

Intrebarea aceasta este pentru cei care folosesc Candy Camera,aplicatia pentru android de facut poze!
Stie careva de ce,atunci cand fac o poza (nu tot timpul da foarte des) imi apare poza si imi spune ca nu se poate salva si ecranul se face alb tot si apoi revine la meniul principal sa iti faci poza in aplicatie, dar acea poza nu se salveaza..Am crezut ca e din cauza memoriei dar am card e 8GB..Am un Samsung Trend Lite Gt-S7392 DUOS.
HELP ME, DAU FUNDA! sad

1 răspuns:
| Dolores214 a răspuns:

Buna sunt 2 variante, 1 nu e bun programu de unde l-ai luat, 2 mergi pana la un specialist sa vada de tel nu suporta ceva la el ..succes