| AlinaElenaBrinza1998 a întrebat:

Majoritatea jocurilor pe care le am pe telefon se tot inchid singure...adica imi apare imaginea de inceput dupa care se stinge ecranul si revine la meniul principal.Am Samsung galaxy trend lite! Va rog ajutati-ma?!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil ai memorie insuficientă pentru rularea aplicațiilor respective.

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru anonim_4396):

Am memorie. sunt jocuri care merg gen minion rush, dar subway surfers nici macar nu intra, my tom intra dar mai sunt si momente in care iese fara ca eu sa vreau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaElenaBrinza1998):

Probabil e chinezărie

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru anonim_4396):

Jocul sau telul? ca telul il am de la Orange.

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru anonim_4396):

Iar inainte mergeau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaElenaBrinza1998):

De telefon vorbesc. Și colegilor mei le mai iese din jocuri, pentru că nu sunt originale, sunt făcute în china de niște pescari, le asamblează repede, de asta nici nu merg calumea.

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru anonim_4396):

Telefonul este original bre, oricum nu mai am nevoie acum de raspunsurile tale, am rezolvat problema.

| Flavy_Flavyus_1994 a răspuns:

Cum ai rezolvat, ca am si eu aceeasi problema?

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru Flavy_Flavyus_1994):

Pai am inchis telefonul pentru 5 min si apoi cand l-am deschis au mers jocurile.