| anonim_4396 a întrebat:

Ma sfatuiti sa imi iau Iphone 7 plus sau sa astept pana apare Iphone 8. Mentionez ca acum am un Iphone 6.

4 răspunsuri:
| annneamary a răspuns:

Asteapta

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Dupa secificatiile din anul acesta, iphone-ul 7 a fost josnic pe langa 6s, dar daca ai un iphone 6 si vrei sa il schimbi doar pentru model eu zic sa mai astepti pana la iphone 8, dar daca esti dornic de asa zisul "noul" iphone 7 eu zic sa il cumperi acum, apropo in opinia mea asteapta Samsung galaxy s8, acolo chiar va fi o schimbare

| Thisisnotme a răspuns:

Eu zic sa mai astepti happy

| DuckDogger a răspuns:

Daca te dau banii afara din casa, eu zic sa ti-l iei laughing))